O nás

Materská škola Veľká Lúka je moderná a progresívna inštitúcia, ktorá sa zameriava na výchovno-vzdelávaciu činnosť detí predškolského veku. Našou hlavnou prioritou je poskytovať kvalitnú starostlivosť a vytvárať príjemné prostredie, v ktorom sa naše deti budú cítiť šťastne a bezpečne. Sme hrdí na to, že naša materská škola je jednou z mála v regióne, ktorá má zameranie na prírodné a environmentálne vzdelávanie detí.

• Vzdelávanie detí v predškolskom veku s využitím inovatívnych metód a prírodovedného a environmentálneho zamerania
  • Celodenná výchovno-vzdelávacia starostlivosť
  • Poskytovanie stravovania a zdravých stravovacích návykov pre deti
  • Organizovanie kreatívnych a zábavných aktivít pre deti, ako sú výlety, výtvarné dielne, športov