Naše služby

Vzdelávacie aktivity pre deti s využitím inovatívnych metód a prírodovedného zamerania

Vzdelávacia aktivita pre deti s využitím inovatívnych metód a prírodovedného zamerania je interaktívna forma vzdelávania, ktorá má za cieľ rozvíjať záujem detí o prírodu a vedecké disciplíny. Táto aktivita sa zameriava na praktické a zážitkové učenie, ktoré pomáha deťom lepšie pochopiť a zapamätať si nové informácie. rozpracované sú v projekte, na  ktorom celoročne pracujeme.

Programy a aktivity s environmentálnym zameraním, zamerané na ochranu životného prostredia

Programy a aktivity s environmentálnym zameraním sú iniciatívy, ktoré majú za cieľ zlepšiť stav životného prostredia a ochrániť ho pred negatívnymi vplyvmi ľudských aktivít. Tieto programy a aktivity môžu byť realizované na rôznych úrovniach - od lokálnej až po globálnu - a zameriavajú sa na rôzne aspekty ochrany životného prostredia. Aktivity rešpektujú vekovú aj kognitívnu úroveň detí predškolského veku, sú realizované zábavnou aj poučnou formou a vytvárajú základ na realizáciu ďalších foriem poznávania v základnej škole.

Kreatívni a kvalifikovaní pedagógovia

Deťom sa v dvoch triedach venujú kvalifikovaní pedagógovia, ktorí sa pravidelne vzdelávajú a navzájom spolupracujú s cieľom poskytnúť deťom inovatívne a odborníkmi odporúčané výchovno-vzdelávacie podnety.

Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky